Adriana Lima Kimdir? Adriana Lima'nın Hayatı


Adriana Lima, 1981 yılının 12 Haziranında dünyaya gelmiştir. Haziran 2009'da tam 28'lik bir süpermodel olacak. Yani eğer manken yerine futbolcu olsaydı,  en verimli zamanında Türkiye'ye geliyor diyebilirdik:D.. Herneyse konumuza dönelim..

Diğer bir adı daha vardır Francesca diye. Tam olarak Adriana Francesca Lima yani. Brezilya'nın Bahia kentinde, düşük gelirli ve bir o kadar da dindar bir ailenin çocuğu olarak doğmuş. Zaten kendisi de koyu katolik olduğundan, evlilik dışı ilişkilere karşıymış. Ve yaş 28'miş ama halen bakireymiş bu yüzden.. kendisini tebrik ediyoruz..

Tam 13 yaşında yerel bir mağazada alışveriş yaparken keşfedilmiş. 28'inde 18'lik gösterirken, 13'ünde nasıl birşeydi o da merak konusu tabi :)..

15 yaşında, Ford Supermodel of Brazil Model Search yarışmasında 1. seçildi. 1996 senesinde yapılan Ford Supermodel of the World Contest yarışmasında ise 2. seçilmiş ( jürüyi protesto ediyoruz).

Daha sonra da Victoria Secret el atmış kendisine. Bir daha da bırakmamış anlaşılan, ki Victoria Secret'ın baş süpermodeli şu sıralar..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !